רועי אלישע פיתוח יצירתיות אישית וארגונית

UPPER
הרצאות השראה אינטראקטיביות ש"יפתחו לכם את הראש"
השאירו פרטים
The Hitchhiker
קורס שכולו פיתוח היצירתיות שלך
השאירו פרטים
הגיאוגרפיה של היצירתיות
סדרת מפגשים מרחיבי תודעה על היצירתיות של האדם והטבע
השאירו פרטים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

עידית אלנתן, עורכת ראשית

מגזין נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל

11.11.2020

רועי אלישע הוא מסוג האנשים שנועדו לחבר – לחבר בין תחומים, בין נושאים וגם בין אנשים.

ההרצאה שרועי העביר לצוות נשיונל ג'יאוגרפיק הייתה מרתקת, מקורית ומעוררת מחשבה, וגם יצרה תחושה של גיבוש חברתי על אף שהיא נערכה בזום.

רועי התאים את ההרצאה היטב לקהל הספציפי כדי ליצור מעורבות ואינטראקציה, והתוצאה הייתה מפגש מהנה ומפתיע.

מומלץ בחום.

איזו מסגרת מדברת אליך?

UPPER

הרצאות השראה אינטראקטיביות ש"יפתחו לכם את הראש"​

מסע מרתק על כנפי אלו שמשנים את העולם עם היצירתיות שלהם

למי ועל מה?

מבעד לפודיום או על הבר. לקהל הפתוח או לנבחר. זה לא משנה. תתרגשו ותתמלאו באותה מידה. תגרו את הדמיון והחושים באותה עוצמה. כי מה עוד יכול לקרות כשחווים את התחומים הבאים*:


* מבנה ואורך ההרצאה גמישים ומותאמים לגיל ולרקע של קהל היעד.
* ניתן לבחור הרצאה בודדת או סדרת הרצאות מתוך הרשימה.
* אם חשקה נפשכם בהרצאה על נושא מיוחד שמסקרן ומעניין אתכם- אכין אותה עבורכם. כך פיתחתי את חלק מאלו המופיעות ברשימה. זה מה שאני יודע לעשות וזה מה שאני אוהב לעשות. עבורכם. 

איפה ומתי?

את זה כבר נסגור טלפונית. אז צרו קשר או השאירו פרטים ואחזור אליכם

הדרך ליצירתיות שלך מתחילה כאן

רוצים טעימה?

סילבוס קורס חשיבה יצירתית

טעימות מהרצאה בנושא יצירתיות וקיימות

הרצאת פיתוח יצירתיות לחברות סייבר

״היצירתיות מדבקת, העבר אותה הלאה״

אלברט איינשטיין

זה בדיוק מה שאני עושה

אודות

במהלך הקריירה רועי יזם, ניהל, תיאם וייעץ בפרויקטים בינ"ל בתחומי הנדסה, תשתיות, מדיניות וסביבה עבור ממשלת ישראל, ממשלת אוסטרליה, ה USAID,JNF ,EU. הוא הרצה בפני משלחות חקר מאירופה ומאפריקה, משקיעים ופוליטיקאים בישראל, ירדן, אוסטרליה, סין, רחבי ארה"ב וגבעת הקפיטול. לאורך השנים עזר למאות אנשים וצוותים, מגננות לאדריכלים, ממהנדסים ועד מומחי סייבר לממש את פוטנציאל השינוי שלהם. בשירותו הצבאי ככלבן יזם ופיתח עבור היחידה את מיומנות עבודת הלילה שהפכה לתו"ל המשרת את היחידה עד היום. בעבר חי שתי תקופות באוסטרליה הרחוקה עם משפחתו שם יזם עבור הממשלה המקומית הקמת האב בילטרלי טכנולוגי-סביבתי והקים את Beneath & Beyond. לרועי תואר I בגיאוגרפיה ותואר II במדעי הסביבה. כיום הוא גר בכפר יהושע, גרוש ואב אוהב לשלושה.

לקוחות ממליצים

עידית אלנתן, עורכת ראשית
עידית אלנתן, עורכת ראשיתמגזין נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל
קרא עוד
רועי אלישע הוא מסוג האנשים שנועדו לחבר - לחבר בין תחומים, בין נושאים וגם בין אנשים. ההרצאה שרועי העביר לצוות נשיונל ג'יאוגרפיק הייתה מרתקת, מקורית ומעוררת מחשבה, וגם יצרה תחושה של גיבוש חברתי על אף שהיא נערכה בזום. רועי התאים את ההרצאה היטב לקהל הספציפי כדי ליצור מעורבות ואינטראקציה, והתוצאה הייתה מפגש מהנה ומפתיע. מומלץ בחום.
11.11.2020
Amit Bar-On
Amit Bar-OnHead of Cloud and Cyber Threat Management Services EY (Hacktics)
קרא עוד

I invited Roee to give an inspirational talk about creativity in workplaces He gave his talk in our quarterly CISO Cyber Expert Club to nearly 100 representatives from leading companies in Israel. One of the best, creative and interesting persons I have ever listened to. Roee is not like anyone else, he has unlimited passion for his work. The CISO Cyber Expert Club members were amazed by his techniques and knowledge which considered as very practical and easy to implement. We witnessed how day to day creative tasks can change employees, managers, and executive’s mindsets. His tips were focusing on how to drive innovation within the lifetime of a project and create the best team work. This is an ongoing journey for all of us. Highly recommended!!!.

15.09.20
אדווה סודרי, מנהלת מסגרת
אדווה סודרי, מנהלת מסגרתמגשימים חלום-מתגייסים לצה"ל
קרא עוד
רועי אלישע העביר הרצאה אינטרנטית אינטראקטיבית לצוות פרויקט מגשימים חלום מתגייסים לצה"ל בתקופת שגרת הקורונה. רועי הצליח להעביר את ה"בוסט" שהיינו זקוקים לו להמשיך קדימה על אף האתגרים שמתעוררים במיוחד בתקופה הנוכחית. רועי בדרכו המיוחדת עורר בנו השראה ואיפשר הסתכלות ייחודית שיצרה פתיחות, גמישות ואמונה שהכלים להצלחה טמונים בכל אחד כאינדיבידואל ובעוצמה שלנו כקבוצה. מומלץ בחום.
15.09.20
סשה, אדריכליתמנהלת BIM ראשית
קרא עוד
רועי, תודה! עולם הניהול מלא בחשיבה אסטרטגית ואנליטית על עמידה בלוחות הזמנים, תקציב, הטמעת טכנולוגיה לענף ועוד... הזכרת לנו שהוא גם מלא ביצירתיות שטמונה בכל אחד מאתנו, ומילאת את המחשבה ביצירת זווית אחרת להתבוננות, הקשבה ושינוי. הבעת דעות במהלך הסדנה גיבשה את הצוות ונתנה הזדמנות לראות אחד את השני במבט שונה מהרגיל, ללמוד מדרך החשיבה שלך ואחד של השני. התנעת תהליכי שיפור ע"י המשימות שקיבלנו, ויצרת אווירה שכיף לעבוד בה. תודה, ומאחלת לך הצלחה גדולה!
26.12.2019
יסמין ז'ק, מנהלת קבוצת הנטוורקינג
יסמין ז'ק, מנהלת קבוצת הנטוורקינגתכל'ס - "עסקים בגלבוע"
קרא עוד
רועי היקר, רוצה להודות לך מאד בשמי ובשם הקבוצה על ההרצאה המעניינת. הבאת איתך המון תובנות וכיווני חשיבה וכל אחד מאיתנו עדיין מעבד את החוויה שבמפגש. עוררת אצל בעלי העסקים בקבוצה גירוי להתחבר לגרעין הפנימי והיצירתי שבהם ולהתפתח לכיוונים לא צפויים גם ברמה האישית וגם כקבוצה המחוייבת להפריה הדדית. תודה רבה.
08.12.2019
ד"ר פני שמעוני, ראש מערך ההדרכה וד"ר מסדה סטודני, דיקנית לימודי התואר הראשון
ד"ר פני שמעוני, ראש מערך ההדרכה וד"ר מסדה סטודני, דיקנית לימודי התואר הראשוןהמכללה האקדמית גורדון
קרא עוד
תודה לך רועי, על הרצאה מעוררת השראה, לְעֵבֶר חיפוש הגרעין המנהיגותי שבתוכנו, מתוך הכרת הייחודיות והערך שלנו ושל האחרים. ומכאן, להתבוננות, חידוד ודיוק המפתח לטיפוח מנהיגות משתפת בקרב מדריכות ובתהליכים מקבילים בשדה החינוכי. בהערכה רבה,
דגנית גרינדלר
קרא עוד
הי רועי יקר, תודה על ההרצאה אמש. אתה סולל דרך לעולם טוב יותר בו כולנו נתבונן פנימה והחוצה ולא נפחד לעשות שינוי. אני עוסקת בפוטו-טרפיה ולקחתי איתי מההרצאה את החשיבות של חיבור לחושים ככלי לפיתוח היצירתיות. איתם אעשה עבודה פוטותיראפית. תודה רבה
אדוה זכריה
אדוה זכריהרכזת אירועי החינוך-הגופני והתאחדות הספורט לבתי הספר מחוז ירושלים ומנח"י
קרא עוד
תודה ענקית על ההרצאה המושקעת, הממוקדת והעניינית שהעברת במסגרת הכנס של ההתאחדות. היה כיף לראות נקודת מבט כזו ולהיזכר מה אנו כבני אדם יכולים להיות ולייצר עם מעט יצירתיות וחשיבה אחרת
עדי טרנטו
עדי טרנטורכזת תרבות קיבוץ יקום
קרא עוד
הזמנו את רועי אלישע להעביר הרצאת השראה בנושא פיתוח והגברת יצירתיות בפאב של הקיבוץ. ההרצאה הייתה יוצאת דופן ומרחיבה אופקים! רועי מעניק הרבה נקודות למחשבה יצירתית והתבוננות על דרך החיים שלנו. ממליצה בחום, לא לפספס!!!
עליזה מאיו
עליזה מאיוסמנכ"ל מכון הערבה
קרא עוד
רועי אלישע העביר סמינר במסגרת כנס הבוגרים השנתי של המכון בנושא: "פיתוח יצירתיות בקריירות". התשוקה האותנטית של רועי לגישות יצירתיות הפכה את הסמינר למעמיק. רועי הציג רעיונות ישימים עבור המשתתפים המצויים בתחילת הקריירה שלהם. תכניו כללו דוגמאות מצוינות וסרטונים שסייעו למשתתפים לבצע חיבורים יצירתיים וחדשניים. חיבורים שיסייעו להם לאמץ נקודת מבט אחרת על פיתוח הקריירות שלהם.
Shana Upiter
Shana UpiterELC Coordinator
קרא עוד

Roee Elisha spoke at our recent Mount Scopus ELC conference on the topic of creativity. The teachers found his presentation inspiring. It was a great provocation for us to think beyond creativity as personal expression and allowed us to make connections with ideas about creativity as a thinking and feeling process.

ורד שדהגננת קיבוץ משמר העמק
קרא עוד
רועי ערב טוב תודה רבה על המפגש המרתק שהעברת היום. היה מעניין ומרתק, פותח את החשיבה ובעיקר מרענן את יכולת הגמישות וההקשבה...וכמובן היצירתיות. אתה מהפנט 👏🏼👏🏼
שירה ליאון זכות
שירה ליאון זכותרכזת התכנית הבינלאומית לתואר שני בלימודי סביבה
קרא עוד
סדרת הסדנאות עם רועי הייתה בדיוק המתנה שחיפשנו לתת לסטודנטים שלנו על מנת שיוכלו לצאת באומץ למעגל העבודה, להכיר את ערכם ולא לפחד ליצור דברים חדשים לפי תשוקתם וחזונם.
14.01.2018
ענבל שמילוביץ, גננת מובילה יקנעםסדרת השתלמויות לגננות בנושא היערכות לגן העתיד
קרא עוד
היי רועי, תודה על מפגש מרתק ומשמעותי, מלא עניין ושיתוף. הבנות מפרגנות מאוד על המפגש המרתק.
01.01.2019
Anne Fishman, Principal edu Integrated Marketing. Boston, New YorkConsultancy
קרא עוד

I am happy to recommend Roee Elisha. Although our time was limited, Roee demonstrated a searing and far-reaching intelligence, excellent writing skills (in English, at any rate), and a thorough approach. Roee is thoughtful and aims to exceed expectations. He also demonstrates patience and good humor.
02.03.2019

Dan Springer, CEO
Dan Springer, CEOJewish National Fund Australia
קרא עוד

Roee was comfortable working with multiple stakeholders and generating creative solutions, through a highly collaborative, cross-disciplinary approach.. I would recommend Roee Elisha’s innovative services, especially when there is a need to navigate and resolve complex issues in a timely manner.
14.03.2017

Marcus Mandie, CEO
Marcus Mandie, CEOAustralia-Israel Chamber of Commerce
קרא עוד

Roee’s friendly manner brings people together. His innovative approach and creativity generates 'out-of-the-box' opportunities. He is determined and outcome focused. He helps provide tangible solutions. A great person to have on your team.
12.03.2017

Dr. Laibl Wolf, Founder and Dean
Dr. Laibl Wolf, Founder and DeanSpiritgrow - The Josef Kryss Holistic Centre
קרא עוד

Roee Elisha was an inspirational and highly knowledgeable trainer. His multifaceted background and knowledge of both science and behaviour brings together an amazing symbiosis that produces pearls of wisdom and insight. He packs a large body of research and knowledge into his presentations and keeps participants well on their toes.
05.09.2017

Guy Givoni VP APAC, AlgoSec
Guy Givoni VP APAC, AlgoSecSecurity Management At the Speed of Business
קרא עוד

His multidisciplinary approach together with the science behind creative thinking was enlightening. I warmly recommend implying the insights Roee carries towards multifunctional streams of business.
05.09.2017

טל פוגל, מנהל סניף ירושלים
טל פוגל, מנהל סניף ירושליםאפשטיין א. ניהול פרויקטים
קרא עוד
הסדנא של רועי אלישע הינה דבר שונה. בדרכו המיוחדת, רועי פתח בפנינו עולמות חדשים מתחומי הסביבה, החינוך, ההייטק ואחרים. רועי החדיר בפני מנהלי הפרויקטים שלנו- מהנדסים ואדריכלים, את חשיבות השימוש בשיטות חשיבה חדשניות שאינן שכיחות בתחומינו , נחשפנו בסדנא למגוון אפשרויות ניהול חדשות שיכולות לתרום לניהול הפרויקטים הנדסיים.
01.07.2018
Howard Labow, President
Howard Labow, PresidentNational Enrollment Services Inc
קרא עוד

“I dived into some of our business's challenges using new methods that helped me to re-asses some of The challenges from different perspectives. From a sales point of view I gained important insights and great networking opportunities. Despite all the advance research done about design thinking, nothing is more valuable than walking through these programs personally".
17.03.2017

Andrew Mill, Regional Sales Manager
Andrew Mill, Regional Sales ManagerAlgoSec
קרא עוד

The workshop certainly allowed me to take a look at our business from a different perspective. It has given me the opportunity to review my approach to challenges and ways things could be done to achieve personal, team.
24.08.2017

הקודם
הבא

יצירת קשר

פינת ההשראה

Airbnb

Airbnb לא עשתה דבר. היא פשוט שינתה את זווית ההתסכלות על לינה.

Google

גוגל התחילה כמנוע חיפוש – היום היא פלטפורמת מכרזים.

Volkswagen

פולקסווגן מיקמה מגלשות בתחנות רכבת כאמצעי הגעה לתחנה התת קרקעית.

Singapore

הרשות העירונית של סינגפור החליטה לחבר נדנדות לתקרת תחנות האוטובוס.