תהליכים-אישיים

תהליכים אישיים

היצירתיות שלך ייחודית. מקורית. אינה בת שכפול. היא זו שמבדלת ומייחדת אותך.
היכולת לפעול מתוכה מגמישה ומייצרת פתרונות.

בין אם בחרת לנהל עסק עצמאי או לפתח קריירה בארגון- הזמן עושה את שלו. דפוסים מתקבעים, השגרה שוחקת, היכולת לחשוב באופן רענן על עשייתך פוחתת. הזדמנויות חומקות מבין האצבעות, התשוקה מפנה בהדרגה מקום להרגלים. מעל לכל, השינויים שם בחוץ מחייבים אותך ל"המציא את עצמך מחדש". ל"חשוב מחוץ לקופסא".

אולם הניסיונות להיות יצירתיים עולים בתוהו.

כי היצירתיות שבנו סמויה ורדומה. כי היא דורשת גירוי. כי היא חייבת השראה.

כאן אני נכנס לתמונה

בסדרת מפגשים אישיים "תצאו מהקופסא" ונשבור את השגרה. תצאו מהקשרכם. נקבל זריקת השראה ועניין מביצועים יצירתיים בתחומים שונים. נפעיל את יצר הסקרנות והדמיון. תעופו קצת כי זה כיף. נתמקד בהשבחת היכולות שלך באמצעות תפישות רעננות וכלים פרואקטיביים.

יחד נתוודע לדפוסים שהתשתרשו (Beneath) ומבקשים להתרענן. נחשוף את מה שקיים בך, מסקרן אותך ומבקש לבקוע ("העין אינה רואה את עצמה, החרב אינה יכולה לחתוך את עצמה", ספר הדאו). נדייק את בחירותיך. נזהה ונגביר יכולות סמויות, ייחודיות ולא ממומשות עימן ניצור הזדמנויות ופריצות דרך חדשות (Beyond).

נהנה מיצירתיות מוגברת – נאמן את הגמישות המחשבתית שלך – נחזק את השריר היזמי שלך – נגרה את החושים, הדמיון והסקרנות

פיתוח היצירתיות יכול להועיל לך ב:

  • גיבוש קריירה שניה
  • התפתחות מקצועית למנהלים ועצמאיים
  • פגישות אישיות לבוגרי סדנאות וקורסים

איך זה עובד בפועל: היקף המפגשים השבועיים בינינו תלוי במידת ה"בשלות" עימה הגעת. הוא נע בין 4 ל-14 מפגשים בני שעה ורבע במסגרתם נשוחח. כי במילים שלך מתחבא סדר העדיפות החדש שמבקש לצאת לעולם. נחבר בין נקודות ותחנות נבחרות מעברך לכדי תמונה בהירה עבורך. נאתגר דפוסי חשיבה קייימים באמצעות שאלות. ניזום הפוגות עם תרגילים, סרטונים וקטעי שמע קצרים שייתנו לך השראה, רעיונות, רוח גבית ובעיקר את האקלים לתפוש את הדברים אחרת. בין המפגשים יהיה צורך לעבוד. לעיתים פשוט לנוח. יחד נרענן את מה שקיים, ידוע ומוכר. ביום שאחרי הדברים ייראו אחרת. אחרת לא היו קוראים ליצירתיות ה"יכולת לראות אחרת".

ניצור אקלים של הנעה לפעולה והעזה, "נטרוף את הקלפים" לכדי מציאות חדשה. המציאות שמגיעה לך.

נתמקד בחיבור בין מה שהושג לבין מה שתמיד ייחלת להשיג. נינעל על הנתיב החדש הנכון להתפתחותך המקצועית.

יחד נתמקד בפיתוח המקוריות המחשבתית שלך. נרכיב מחדש את מה שנראה תקוע ובלתי אפשרי.

"תן לשינויים לצמוח, אל תפחד מהפחד"

אביתר בנאי

מה השלב הבא?

היכרות

נתאם פגישת היכרות בליווי מצגת טעימות

הכנה

ארכיב עבורך תכנית המותאמת לצרכים שלך

התכנית שלך

נצא לדרך!

לקוחות ממליצים

Anne Fishman, Principal edu Integrated Marketing. Boston, New YorkConsultancy
קרא עוד

I am happy to recommend Roee Elisha. Although our time was limited, Roee demonstrated a searing and far-reaching intelligence, excellent writing skills (in English, at any rate), and a thorough approach. Roee is thoughtful and aims to exceed expectations. He also demonstrates patience and good humor.
02.03.2019

הדס דרורתהליך ליווי אישי
קרא עוד
רועי יקר אחד. אתה מתנה מופלאה שנכנסה לחיי. אני מברכת אותך על כך. לומדת ממך המון, אין לך מושג כמה. אתה פורש לפניי עולם חדש נפלא וחשוב שכמה שיותר אנשים ייחשפו למסרים שלך. תודה על התמיכה והחברות. מצפה לפגישתנו הבאה.
20.11.2018
Samira.E, Amsterdam HollandOnline Coaching
קרא עוד

Dear Roee, There is a candle in my heart for writing- you made it shine again. Sometimes God sends people to relight the sparkle. Thank you so much for inspiring me.
16.01.2019

יצחק בלוךתהליך ליווי אישי
קרא עוד
רועי יקר. זו הייתה חוויה מעצימה ומיוחדת לעבור איתך תהליך דיוק. אתה אמן בשאלת שאלות מדויקות, הקשבה, ניתוח והובלת תהליך. בשילוב של גמישות מחשבתית ויצירתיות מיוחדת. הרגשתי איך נדבך אחר נדבך מוביל לחידוד והעצמה. ללא ספק בחרת לעסוק בתחום שבו המתנות המופלאות שלך באות לביטוי בצורה הטובה ביותר. מחכה להמשך. תודה 🙏
12.02.2019
הקודם
הבא

״אחד המפתחות הטובים לפתרון בעיה, מכל סוג וגודל, הינו הבנת המקור שמזין אותה. אז ניתן לבצע חיבור יצירתי מחודש.״

דילוג לתוכן