פיתוח-יצירתיות-לעסקים

התפתחות מקצועית למנהלים ועצמאיים

בין אם בחרת בנתיב עצמאי או בקריירה ארגונית- הזמן עושה את שלו. דפוסים מתקבעים, השגרה שוחקת, היכולת לחשוב באופן רענן על עשייתך פוחתת. הזדמנויות חומקות מבין האצבעות, התשוקה מפנה בהדרגה מקום להרגלים. ומעל לכל, העולם שם בחוץ משתנה לו מהר מכפי שהיית רוצה. זה לא בשליטתך. השינויים שם בחוץ מחייבים אותך להשתנות. להתחדש. לרענן את תפישתך, לשתף פעולה עם גורמים חדשים. להסתגל. להתגמש. הגיע העת לאפשר לאוויר צח להיכנס לחדר התפישתי שלך.

בתהליך העבודה המשותף ניזום מהלכים חדשים עבורך עם הרבה חשיבה מקורית. נתמקד בחיבור בין מה שהושג לבין מה שתמיד ייחלת להשיג.

נייבא מרכיבים מובילים מהישגיך ב"חייך המקבילים" (הורות, זוגיות, תחביבים) אל עבר מחוזות העשייה המקצועית. כי יצירתיות לא מכירה בגבולות תודעתיים. היא פורצת כאשר ממיסים אותם.

נמפה את החסמים שנוצרו בתפישתך ונמיס אותם. נתחבר אל תחנות בעברך בהן הצלחת, ונזקק מהן את שקיים בך ויכול לשרתך פעם נוספת. נגביר סקרנות ועניין, ניצור משמעות מחודשת ובעיקר נגמיש את תפישתך באמצעות פרספקטיבות חדשות. נתבונן בעשייתך מהצד, נתפתח דרך יצירתיות של אחרים ודרכם נסלול את הדרך ליצירתיות שלך. ניצור אקלים של הנעה לפעולה והעזה, "נטרוף את הקלפים" לכדי מציאות חדשה. המציאות שמגיעה לך. 

  • התפתחות מקצועית למנהלים

יש לך רצון להמשיך באותה הקריירה לצד הצורך לנתב את עצמך מחדש בתוכה. לרתום את מה שרכשת, את מה שקיים בך אל עבר נתיבים מקצועיים חדשים בתחומך. להתרענן. ללמוד קצת מאחרים. לראות דברים מזווית אחרת. ל"המציא את עצמך מחדש".

היצירתיות שלך ייחודית. מקורית. אינה בת שכפול. היא זו שמבדלת אותך. לפעול מתוכה יאפשר לך לחזק את הבטחון בעצמך ולשדר בטחון לאחרים. לדייק בבחירותיך. להשתחרר ועל כן להעצים את עצמך ואת הסובבים אותך. התחרותיות שבך פוחתת. מתפתחת יכולת הובלה. לקיחת פיקוד ויוזמה. יחד נינעל על הנתיב החדש הנכון עבור התפתחותך המקצועית.

  • התפתחות מקצועית לעצמאיים

לנהל עסק עצמאי דורש ממך ל"חבוש כובעים" רבים. רבים מדי לפעמים. הנהלת חשבונות, שיווק, מכירות, ניהול אסטרטגי, שירות לקוחות, פיתוח עסקי ומה לא. הזמן קצר. המשאבים מוגבלים. היצירתיות יכולה לסייע לך רבות. כי היצירתיות מגלמת בתוכה את היכולת למצות יותר ממשאב קיים. כמו לפתוח פח צבע עם מברג. פעולה שיייעדה לו תפקיד נוסף באמצעות הגמשת התפישה. זו מהות היצירתיות ואיתה נעבוד. כך, נפיק יותר ממה שקיים בך ויכול לשרתך. נתייעל, נפתח את הראש לשיתופי פעולה חדשים שיעצימו את יכולותיך וויפחיתו עומסים. יחד נזהה יכולות סמויות בקרבך שייצרו אצלך מרחב תמרון גדול יותר. נחסוך ונגביר את הרווחיות באמצעות לקיחת יוזמה ומהלכים חדשניים. המכירות ייראו אחרת. הן תצמחנה. משהו בך יתחיל להירגע. אפשר יהיה לחזור ולאחוז במושכות.