הרצאות-השראה

הרצאות השראה אינטראקטיביות ש"יפתחו לכם את הראש"​

הרצאות השראה לקהל הפתוח – 60-90 דקות

עידית אלנתן, עורכת ראשית

מגזין נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל

11.11.2020

רועי אלישע הוא מסוג האנשים שנועדו לחבר – לחבר בין תחומים, בין נושאים וגם בין אנשים.

ההרצאה שרועי העביר לצוות נשיונל ג'יאוגרפיק הייתה מרתקת, מקורית ומעוררת מחשבה, וגם יצרה תחושה של גיבוש חברתי על אף שהיא נערכה בזום.

רועי התאים את ההרצאה היטב לקהל הספציפי כדי ליצור מעורבות ואינטראקציה, והתוצאה הייתה מפגש מהנה ומפתיע.

מומלץ בחום.

מבעד לפודיום או על הבר. לקהל הפתוח או לנבחר. זה לא משנה. תתרגשו ותתמלאו באותה מידה. תגרו את הדמיון והחושים באותה עוצמה. כי מה עוד יכול לקרות כשחווים את התחומים הבאים*:

 • על מנהיגות ויצירתיות- כשהעולמות מתחברים עבורך
 • מחוש לחיישן- מסע מרתק בין מהלכים יצירתיים מהעולם הילידי ועד עמק הסיליקון.
 • התבוננות ויצירתיות- על פריצות דרך יצירתיות שנובעות מתוך השקט.
 • חיבור לגרעין היצירתי שבנו- עוגן ומצפן בתחנות נבחרות בחיים (הגיל הרך, ילדות, נעורים ובגרות)
 • עקרונות של חשיבה יצירתית מבעד לעולם הצילום.
 • מתודעת סלפי לתודעת שבט- מבט יצירתי אודות עצמנו על ציר הזמן
 • כלים למיצוי והגברת יצירתיות בקרב ילדים ונוער
 • פיתוח קריירה יצירתית – מסע בין-תחומי בשני מימדים: אישי וארגוני

* מבנה ואורך ההרצאה גמישים ומותאמים לגיל ולרקע של קהל היעד
* ניתן לבחור הרצאה בודדת או סדרת הרצאות מתוך הרשימה.
* אם חשקה נפשכם בהרצאה על נושא מיוחד שמסקרן ומעניין אתכם- אכין אותה עבורכם. כך פיתחתי את חלק מאלו המופיעות ברשימה. זה מה שאני יודע לעשות וזה מה שאני אוהב לעשות. עבורכם.

איפה ומתי?

את זה כבר נסגור טלפונית. אז צרו קשר או השאירו פרטים ואחזור אליכם

ברושור לקורס הדרך ליצירתיות שלך

מתאים ל:

 • אנשי חינוך מהעבר ובהווה
 • תוכנית לימודי חוץ
 • קהל רחב

סדרת מפגשים למנהלים וילדיהם בנושא פיתוח חשיבה יזמית

לקוחות ממליצים

עידית אלנתן, עורכת ראשית
עידית אלנתן, עורכת ראשיתמגזין נשיונל ג'יאוגרפיק ישראל
קרא עוד
רועי אלישע הוא מסוג האנשים שנועדו לחבר - לחבר בין תחומים, בין נושאים וגם בין אנשים. ההרצאה שרועי העביר לצוות נשיונל ג'יאוגרפיק הייתה מרתקת, מקורית ומעוררת מחשבה, וגם יצרה תחושה של גיבוש חברתי על אף שהיא נערכה בזום. רועי התאים את ההרצאה היטב לקהל הספציפי כדי ליצור מעורבות ואינטראקציה, והתוצאה הייתה מפגש מהנה ומפתיע. מומלץ בחום.
11.11.2020
Michael Naphtali
קרא עוד

Roee Elisha and I worked closely together on a project aiming to establish a bilateral hub to establish a range of environmental partnerships between Israel and Australia. Roee managed the project most capably. As the sponsor of this project I was impressed at his ability to overcome cultural barriers and form a productive, working relationship with numerous local and Israeli stakeholders, including business and federal government. He possesses a variety of skill sets necessary for successful implementation of innovation and creative initiatives within projects and organizations. His approach is quite visionary, an approach that reflects ambitiousness and novel thinking.

19.10.20
Amit Bar-On
Amit Bar-OnHead of Cloud and Cyber Threat Management Services EY (Hacktics)
קרא עוד

I invited Roee to give an inspirational talk about creativity in workplaces He gave his talk in our quarterly CISO Cyber Expert Club to nearly 100 representatives from leading companies in Israel. One of the best, creative and interesting persons I have ever listened to. Roee is not like anyone else, he has unlimited passion for his work. The CISO Cyber Expert Club members were amazed by his techniques and knowledge which considered as very practical and easy to implement. We witnessed how day to day creative tasks can change employees, managers, and executive’s mindsets. His tips were focusing on how to drive innovation within the lifetime of a project and create the best team work. This is an ongoing journey for all of us. Highly recommended!!!.

15.09.20
אדווה סודרי, מנהלת מסגרת
אדווה סודרי, מנהלת מסגרתמגשימים חלום-מתגייסים לצה"ל
קרא עוד
רועי אלישע העביר הרצאה אינטרנטית אינטראקטיבית לצוות פרויקט מגשימים חלום מתגייסים לצה"ל בתקופת שגרת הקורונה. רועי הצליח להעביר את ה"בוסט" שהיינו זקוקים לו להמשיך קדימה על אף האתגרים שמתעוררים במיוחד בתקופה הנוכחית. רועי בדרכו המיוחדת עורר בנו השראה ואיפשר הסתכלות ייחודית שיצרה פתיחות, גמישות ואמונה שהכלים להצלחה טמונים בכל אחד כאינדיבידואל ובעוצמה שלנו כקבוצה. מומלץ בחום.
15.09.20
יסמין ז'ק, מנהלת קבוצת הנטוורקינג
יסמין ז'ק, מנהלת קבוצת הנטוורקינגתכל'ס - "עסקים בגלבוע"
קרא עוד
רועי היקר, רוצה להודות לך מאד בשמי ובשם הקבוצה על ההרצאה המעניינת. הבאת איתך המון תובנות וכיווני חשיבה וכל אחד מאיתנו עדיין מעבד את החוויה שבמפגש. עוררת אצל בעלי העסקים בקבוצה גירוי להתחבר לגרעין הפנימי והיצירתי שבהם ולהתפתח לכיוונים לא צפויים גם ברמה האישית וגם כקבוצה המחוייבת להפריה הדדית. תודה רבה.
08.12.2019
ד"ר פני שמעוני, ראש מערך ההדרכה <br /> ד"ר מסדה סטודני, דיקנית לימודי התואר הראשון
ד"ר פני שמעוני, ראש מערך ההדרכה
ד"ר מסדה סטודני, דיקנית לימודי התואר הראשון
המכללה האקדמית גורדון
קרא עוד
תודה לך רועי, על הרצאה מעוררת השראה, לְעֵבֶר חיפוש הגרעין המנהיגותי שבתוכנו, מתוך הכרת הייחודיות והערך שלנו ושל האחרים. ומכאן, להתבוננות, חידוד ודיוק המפתח לטיפוח מנהיגות משתפת בקרב מדריכות ובתהליכים מקבילים בשדה החינוכי. בהערכה רבה,
06.11.2019
דגנית גרינדלר
קרא עוד
הי רועי יקר, רציתי להגיד תודה על ההרצאה אמש. אתה סולל דרך לעולם טוב יותר בו כולנו נתבונן פנימה והחוצה ולא נפחד לעשות שינוי. אני עוסקת בפוטו-טרפיה ולקחתי איתי מההרצאה את החשיבות של חיבור לחושים ככלי לפיתוח היצירתיות. איתם אעשה עבודה פוטותיראפית. תודה רבה
08.09.2019
עדי טרנטו
עדי טרנטורכזת תרבות קיבוץ יקום
קרא עוד
הזמנו את רועי אלישע להעביר הרצאת השראה בנושא פיתוח והגברת יצירתיות בפאב של הקיבוץ. ההרצאה הייתה יוצאת דופן ומרחיבה אופקים! רועי מעניק הרבה נקודות למחשבה יצירתית והתבוננות על דרך החיים שלנו. ממליצה בחום, לא לפספס!!!
25.07.2018
אדוה זכריה
אדוה זכריהרכזת אירועי החינוך-הגופני והתאחדות הספורט לבתי הספר מחוז ירושלים ומנח"י
קרא עוד
תודה ענקית על ההרצאה המושקעת, הממוקדת והעניינית שהעברת במסגרת הכנס של ההתאחדות. היה כיף לראות נקודת מבט כזו ולהיזכר מה אנו כבני אדם יכולים להיות ולייצר עם מעט יצירתיות וחשיבה אחרת.
10.10.2018
עליזה מאיו
עליזה מאיוסמנכ"ל מכון הערבה
קרא עוד
רועי אלישע העביר סמינר במסגרת כנס הבוגרים השנתי של המכון בנושא: "פיתוח יצירתיות בקריירות". התשוקה האותנטית של רועי לגישות יצירתיות הפכה את הסמינר למעמיק. רועי הציג רעיונות ישימים עבור המשתתפים המצויים בתחילת הקריירה שלהם, כמצופה מהסטטוס של הבוגרים שהשתתפו. תכניו כללו דוגמאות מצוינות וסרטונים שסייעו למשתתפים לבצע חיבורים יצירתיים וחדשניים. חיבורים שיסייעו להם לאמץ נקודת מבט אחרת על פיתוח הקריירות שלהם.
21.03.2018
Shana Upiter, ELC Coordinator
Shana Upiter, ELC CoordinatorMount Scopus Memorial College
קרא עוד

Roee Elisha spoke at our recent Mount Scopus ELC conference on the topic of creativity. The teachers found his presentation inspiring. It was a great provocation for us to think beyond creativity as personal expression and allowed us to make connections with ideas about creativity as a thinking and feeling process.
05.06.2017

הקודם
הבא

״יצירתיות מדבקת, העבר אותה הלאה״

אלברט איינשטיין

טעימות מהרצאה בנושא יצירתיות וקיימות