פיתוח-יצירתיות-לעסקים

גיבוש קריירה שניה

תחושת משבר באוויר. משהו בך אומר להפסיק ולשנות כיוון. קיבלת השראה ממישהו ש"עשה זאת". נחשפת למישהי שעובדת מתוך תשוקה ואהבה אמיתית למקצוע שלה וזה עשה לך משהו בפנים. ייתכן וזו תחושת בטן שדוגרת בך שנים שמשהו יכול וצריך להיות אחרת. או תחושת החמצה מתמשכת כי השנים עוברות וחוסר המיצוי מתחיל לתסוס.

אצל רבים מאתנו התחושות הללו אמיתיות. ייתכן וחלק או מרבית הבחירות שביצעת לא היו מדויקות עבורך. הצרימות הללו (״אוזן 'בריאה' אינה מפיקה צלילים; שריר מתפקד אינו מורגש", אלן ווטס) מזמינות אותך לדייק את בחירותיך. להסתנכרן. להתכתב מחדש עם מה שמייחד אותך. עם המקוריות שלך. יחד נחליש את הסאונד של מה צריך ונגביר את זה של מי אני ומה אני רוצה. אי אפשר להרדים את הרגש. במקום להיאבק בו ולהשקיטו, נתחיל להיעזר בו. הוא המצפן האמיתי שלך. יחד נלמד איך להתחבר לחושים ולהפוך אותם לכלי עבודה. השינוי יתחיל.

ההבדל בין המצוי לרצוי תלוי בך. הפחד יתחלף אט אט בתקווה. האמון בעצמך יחזור. החיכוך ייעלם. תשוב אליך תחושת האנרגיה והחיות. האנרגטיות. החיוביות. היוזמה תיגבר, הפחד ייחלש.

כי במחוזות האי וודאות והלא מוכר– שם מצוי הפונציאל שלך. אלו מחוזות מעט מפחידים ומאיימים. לכן נעבוד יחד. בהדרגה. ברגישות. נמפה ונבהיר את התמונה שרוצה להיווצר. היא הייתה שם תמיד. עכשיו סופסופ תהיה לך יכולת לראותה. יחד נמצא את הנתיב המקצועי החדש שנכון לך עכשיו. חיים חדשים יתחילו.

מזמין אותך לקרוא את הבלוג שלי: "בגיל 40". זהו בלוג על השינוי שעברתי. התחושות מוכרות לי מאוד. השינוי אפשרי. מתגמל. "נולדתי מחדש". זה אפשרי גם אצלך.