אודות

אודות

Beneath & Beyond הנה נקודת מפגש של מהלכים יצירתיים מתחומים שונים בעולם. טבור שיזין אתכם בהשראה הנדרשת לצמיחתכם.

דמיינו "בית קפה" יצירתי ואינטראקטיבי בו יושבים באורח קבע אנשים יצירתיים ממקומות שונים בעולם, המגיעים מתקופות שונות ומדיסיפלינות מגוונות, מגרים ומפרים זה את זה ברעיונות מקוריים וכלים לחשיבה יצירתית. נהנים ממה שהם עושים.

ב"בית הקפה" היצירתי שלי תוכלו לפתח את היצירתיות שלכם במסגרת הרצאה, סדנא, קורס או תהליך ליווי אישי. תצטרפו לאורחי הקפה שכל אחד מהם יצירתי בתחומו: סטיב ג'ובס, נשיונל ג'יאוגרפיק, הביטלס, NASA, PIXAR, דה וינצ'י, איינשטיין, סיינפלד ואחרים. יישבו שם גם מהנדסים יצירתיים, אדריכלים מקוריים, ראשי שבטים, אלופים אולימפיים ואחרים- שמהלכים יצירתיים שלהם ימלאו את ראשכם ברעיונות. תצאו מהקשרכם. הכוחות שהניעו את היצירתיות שלהם בתחומם – יניעו את היצירתיות שלכם בתחומכם. 

תיהנו מיצירתיות מוגברת. תאמנו את הגמישות המחשבתית שלכם. תחזקו את השריר היזמי שלכם. תגרו את החושים, הדמיון והסקרנות. תקבלו השראה. תרחיבו תפישה.

תראו דברים אחרת.

מה נעשה במפגשים?

  • "נמציא את עצמנו מחדש"– בסיוע הפוגות עם סרטונים וקטעי שמע קצרים שיפתחו לכם את הראש. תקבלו רעיונות, השראה ורוח גבית. תיהנו מאקלים שיאפשר לכם לתפוש את הדברים אחרת.
  • נתייעל ונתפתח– נקיים סיעורי מוחות למיצוי ופיתוח רעיונות חדשים בראי אתגריכם. אשאל שאלות שיוציאו אתכם מאזור הנוחות. אשתף אתכם בעצות והמלצות של מומחי יצירתיות. נרכוש כלים חדשים. אלה יחד יקפיצו אתכם קדימה.
  • נשבור שגרה– דרך תרגילים מהנים ופותחי מחשבה. דרך אימוץ פרספקטיבות חדשות.
  • נצחק ונהנה– כי ההנאה היא הדשן של היצירתיות. משהו חדש יתחיל.

בסוף – תצמיחו כנפיים ותמריאו.

כי יצירתיות הינה היכולת לראות אחרת. לא כמו כולם. "בית הקפה" שלי הוא הדרך ליצירתיות שלכם.